preloader

Hakkımızda

Firmamız ZENGİNOĞLU TAŞIMACILIK, 2014 yılında Ankara’da kurulmuştur. Şuanda 81 ilde parça ve komple araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. Türkiye’deki anlaşmalı ofisler ile 81 ilden 81 ile araç tedarik edebilmekteyiz.

En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edinen ZENGİNOĞLU TAŞIMACILIK, uzman ve genç kadrosu ile firmaların taşıma/lojistik taleplerine cevap vermekteyiz.

  • 180+

    Mutlu Fırma
  • 12000+

    Taşımacılık
  • 81

    İlde Taşımacılık

Zenginoğlu Taşımacılık

Hizmetlerimiz

service-img

Kara yolu araçlarının taşıma kapasitelerinin deniz, demir yolu araçlarına göre daha küçük olması nedeniyle, taşımacılık sektöründe daha esnek hareket imkânı sağlanmaktadır.

service-img

Havayolu yük taşımacılığı, denizyolu yük taşımacılığında olduğu gibi, özellikle küçük ülkeler bağlamında, daha çok uluslararası ticarette önemli rol oynamaktadır.

service-img

Havayoluna göre 14, karayoluna göre 7, demiryoluna göre 3.5 kat daha ucuz olmasından dolayı dünyada en çok tercih edilen ulaşım şeklidir.

Güncel "Referans Listemizi" görebilmek için iletişime geçiniz.